Çin Veteriner İlaç Denetleme Enstitüsü, "Veterinerlik Antimikrobiyal İlaçlarının Bilimsel Kullanımı"nı Başlattı Bilim ve Teknoloji Kırsal Faaliyetlere Gidiyor

August 26, 2021

hakkında en son şirket haberleri Çin Veteriner İlaç Denetleme Enstitüsü, "Veterinerlik Antimikrobiyal İlaçlarının Bilimsel Kullanımı"nı Başlattı Bilim ve Teknoloji Kırsal Faaliyetlere Gidiyor

Parti tarihi öğrenimini ve eğitimini teşvik etmek için “kitleler için pratik şeyler yapıyorum” pratik çalışması hayata geçirildi.26 Ağustos'ta, Henan Eyaleti, Zhengzhou Şehri, Xinzheng Şehri, Longhu Kasabasında Çin Veteriner İlaç Denetleme Enstitüsünün Kırsal Faaliyetlerine Gidecek "Veterinerlik Antibakteriyel İlaçlarının Bilimsel Kullanımı" Bilim ve Teknolojisi düzenlendi.Bu etkinlik, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Hayvancılık ve Veterinerlik Bürosu, Çin Veteriner İlaç Denetleme Enstitüsü, Henan İl Tarım ve Köy İşleri Departmanı, Zhengzhou Tarım ve Kırsal Bürosu, Longhu Kasabası Hükümeti ve Henan Chuangxin Biyoteknoloji Şirketi tarafından desteklenmiştir. ., Ltd.

Etkinlik, "hayvancılığın yüksek kaliteli gelişimine yardımcı olmak için veteriner antimikrobiyallerinin bilimsel kullanımı" temasına odaklanmıştır ve "Veterinerlik antimikrobiyallerinin bilimsel kullanımı" kamu refahı rölesini ve antimikrobiyal kullanımı azaltma tanıtım faaliyetlerini daha da teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı.Popüler bilim materyallerinin danışması ve yaygınlaştırılması, hayvancılık işletmelerinin ve çiftliklerin (hanelerin) çoğuna veterinerlik tıbbı bilgilerini bilimsel olarak vaaz etmek için kullanılır.

Müdür Yardımcısı Gao Guang bu etkinliğe katıldı ve veteriner ilaçlarını daha iyi anlamak, gerçek üretimdeki sorunları çözmek için kırsal kesimde bilim ve teknoloji tanıtımını sürdürmeye ve bilimi popülerleştirmeye, şüpheleri çözmeye, yetiştirme işletmelerine ve yetiştirme çiftliklerine (hane halkına) rehberlik etmeye devam etme ihtiyacını vurguladı. Veteriner ilaçlarını bilimsel ve güvenli bir şekilde kullanın, veteriner antibakteriyel ilaçların kullanımını azaltın, veteriner ilaç kalıntıları sorununu çözmeye çalışın ve hayvan kaynaklı gıda güvenliğini, halk sağlığı güvenliğini ve ekolojik çevre güvenliğini sağlayın.

Etkinlik sırasında Çin Veteriner İlaç Kontrolü Enstitüsü, Çin Hayvancılık ve Veterinerlik Derneği Hayvan Tıbbı Şubesi ve Henan Hayvancılık ve Veterinerlik Araştırmaları Enstitüsü'nden uzmanlar, yerinde konferanslar ve eğitimler verdi ve yüzlerini iletti. -üretim ve ıslahtaki sorunları çözmek için tabandan veteriner teknisyenleri ve çiftçilerle yüz yüze.Pratik problemler.Yetiştirme deneklerinin çoğuna "Veteriner Antibakteriyel İlaçların Bilimsel Kullanımı"nı yayınladı ve "Veteriner İlaçlarının Güvenli Kullanımına İlişkin Bilgi Kılavuzu", "Veteriner Antimikrobiyallerinin Güvenli Kullanımına İlişkin Bilgi", "Özgünlük ve Güvenlik Tanımlama Kılavuzu"nu sundu. Veteriner İlaçlarının Kullanımı" ve "Veteriner Aşılarının Güvenli Kullanımına İlişkin Bilgiler" "Kılavuz" serisi gibi 2.000'den fazla popüler bilim kitabı bulunmaktadır.

Etkinlik gününde, parti inşası "ortak öğrenme ve ortak inşaat" yürütmek için Xinzheng Şehri, Longhu Kasabasına gittik, Dazhao Köyü Çiftçisinin Kitabevine bir dizi "Damızlık Çiftliği Veteriner İlaçlarının Standart Kullanımı için Kılavuzlar" sunduk. , ve Anshun Gösteri Üssü'ne giderek piliç azaltma üreme durumunu araştırmak için çiftçilere popüler bilim kitaplarını sundu.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Dax.Yang
Tel : 13653816731
Kalan karakter(20/3000)