Mesaj gönder

28. Kuzeydoğu Üç İl Hayvancılık Ticaret Fuarı

April 27, 2023

hakkında en son şirket haberleri 28. Kuzeydoğu Üç İl Hayvancılık Ticaret Fuarı

Kuzeydoğu Üç İl Hayvancılık Ticaret Fuarı "(bundan sonra" Hayvancılık Fuarı " olarak anılacaktır) 1992 yılından beri Kuzeydoğu Çin'de kurularak ülke geneline yayılmaktadır. Her yıl (kontrol edilemeyen faktörler hariç), 27 oturum başarıyla gerçekleştirildi, hizmet veren 7000'den fazla katılımcı işletme ve 600.000'den fazla profesyonel ziyaretçi alan Ulusal endüstride yüksek itibara ve etkiye sahiptir ve kuzeydoğuda bir ölçüt olarak hayvancılık endüstrisinin sağlıklı gelişimini desteklemede her zaman önemli bir rol oynamıştır.

 

mekana giriş


Ülke tarafından Heilongjiang'da bir serbest ticaret pilot bölgesinin kurulması, reformu teşvik etmek ve yeni çağa açılmak, Heilongjiang'ın gelişimine yeni fırsatlar ve Heilongjiang'da Hayvancılık Fuarı'na ev sahipliği yapmak için yeni avantajlar getirmek için önemli bir stratejik önlemdir.


Heilongjiang İl Parti Komitesi ve Hükümeti, hayvancılık endüstrisinin gelişimine büyük önem vermektedir ve arka arkaya "Modern Hayvancılık Endüstrisinin Gelişiminin Hızlandırılmasına İlişkin Görüşler" ve "Hayvancılık Endüstrisinin Stratejik Bir Şekilde Yetiştirilmesine İlişkin Yol Gösterici Görüşler" yayınlamıştır. Güçlü bir hayvancılık ilinin inşasını hızlandırmak için arz tarafı yapısal reformu ana hat olarak alarak Canlandırma ve Kalkınma için Sanayi".Heilongjiang'daki mevcut ekilebilir arazi alanı 15,93 milyon hektara ulaştı ve toplam tahıl üretimi, 38,3 milyonu aşan nüfusuyla ülkede 7 yıl üst üste birinci sırada yer aldı.Ulusal tahıl üretimi ve nüfusu yüksek bir il olarak bölge, kaynak bakımından zengin, insan kaynağı bakımından bol ve ulaşım açısından elverişlidir.Fabrika inşaatı için benzersiz koşullara ve lokasyon avantajlarına sahip olması, birçok tanınmış yerli ve yabancı hayvancılık işletmesini fabrika inşaatına yatırım yapmaya çekmektedir.


Harbin Serbest Ticaret Pilot Bölgesi, Rusya ve Kuzeydoğu Asya ile kapsamlı bir işbirliğinin taşıyıcısı, Çin'i birbirine bağlayan ve Avrupa ile Asya'ya yayılan ulusal bir lojistik merkezi ve Kuzeydoğu Çin'in kapsamlı bir şekilde yeniden canlandırılması için bir büyüme direği ve gösteri bölgesi olarak ön planda yer alıyor. hayvancılığın sanayileşmesi, standardizasyonu, hayvancılıkta yabancı sermayenin kullanılması ve döviz kazandıracak hayvansal ürünlerin ihracatı açısından ülkeye


Harbin Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı çevresindeki rahat ulaşım ve konaklama, fuarın başarılı bir şekilde düzenlenmesi için güçlü bir garanti haline geldi.


Zamanlama, yer ve insanlar belli ve Harbin'de düzenlenen Hayvancılık Fuarı, hayvancılık endüstrisi için başka bir şölene dönüşecek!

 

Yerli ve yabancı damızlık besicilik ve kümes hayvanları, ticari besicilik ve kümes hayvanları (kümes hayvanları, domuz, sığır, koyun, geyik, özel yetiştiricilik, kürklü hayvanlar, nadir kümes hayvancılığı), fide ve sperma, genetik ıslah ve üretim araçları.

 

Yem: yem hammaddeleri, yem katkı maddeleri, katkı maddesi önceden karıştırılmış yem, konsantre yem, formül yem, biyolojik yem, özel yem ve diğer yem işleme makine ve aksesuarları, yem kalite test cihazları, mikrobilgisayar kontrol sistemi ve yazılımı ve donanımı, yem formülü teknolojisi, yem teknoloji vb.

 

veteriner ilaçları, aşılar, hayvan sağlığı ürünleri, biyolojik ürünler ve bunların üretimi, işlenmesi, paketleme makineleri, ekipmanları, malzemeleri Veteriner ekipmanları ve diğer çim endüstrisi ve derin işlenmiş ürünleri: çim tozu, çim parçacıkları, çim tohumu kalıntıları, silaj ve bakteri suşları, çim makineleri, çim endüstrisi teknolojisi vb.

 

Hayvancılık üretimi ve yetiştirme ile ilgili makine, ekipman, alet, alet, mühendislik ve diğer besleme ekipmanları, kesim ekipmanları, havalandırma ekipmanları, sıcaklık kontrol ekipmanları, çevre kontrol ekipmanları, zararsız hastalık ve ölüm tedavi ekipmanları, dışkı arıtma ekipmanları, kalite test cihazları, standartlaştırılmış çiftlik tasarımı ve mühendislik inşaatı, Nesnelerin İnterneti kontrol sistemi ve yazılım ve donanımı.Hayvan bilimi ve teknolojisi başarıları: yeni ürünler, yeni teknolojiler, yeni başarılar, patentli ürünler ve teknolojiler vb.

 

Yüksek kaliteli hayvansal ürünler: et, yumurta, süt, hayvan derisi, kürk ürünleri ve bunların ürünleri;Hayvansal ürün işleme ve soğutma ekipmanları, izlenebilirlik sistemi gıda güvenliği test cihazları.

 

Biyokütle enerjisi: hayvancılıkta biyokütle enerjisinin kullanımına ilişkin teknolojiler, ekipman ve inşaat

 

Paketleme ve nakliye: paketleme malzemeleri, paketleme makineleri ve ilgili nakliye ekipmanları ve yem, damızlık domuzlar, civcivler, taze süt, taze et ve besleme için özel taşıma araçları gibi hayvancılık ve kümes hayvanları üretim araçları ve hayvancılık ve kümes hayvanları ürünleri için özel araçlar Araçlar.

 

Kapsamlı hayvancılık hizmetleri: teknoloji, eğitim, öğretim, bilgi, danışmanlık, medya, yazılım, finans, sigorta, yetenek ajansı, profesyonel kooperatifler, hayvancılıkla ilgili sivil toplum kuruluşları ve işçi koruması.Hayvancılık ve çevre koruma sergi alanı: çiftlik hayvanları ve kümes hayvanı gübresi yönetimi, içme suyu, yem, hava arıtma ekipmanı ve yazılımı, gübre için özel taşıma araçları, depolama ekipmanı, tarım arazisine gübre dönüşü, püskürtme araçları.

 

Hayvancılık yatırım cazibe merkezi: devlet yatırım cazibe merkezi, işletme yatırım cazibe merkezi, temel yatırım cazibe merkezi, endüstriyel yatırım cazibe merkezi, kooperatif yatırım cazibe merkezi, vb.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Dax.Yang
Tel : 13653816731
Kalan karakter(20/3000)